przejdź do treści wpisy

Dieta 1000 kcal – popularna dieta.

Chyba najbardziej popularną dietą jest dieta 1000 kalorii. Jej opis znajdziemy TUTAJ. Nie będziemy tutaj opisywać tej diety, czy też zamieszczać jakiegoś jadłospisu.

Popularność z pewnością wiąże się z prostotą i była stosowana przez nastolatki na długo zanim zagościł pod naszymi dachami internet. Informacje o tej diecie było przekazywane od koleżanki do koleżanki i co najważniejsze, dla wielu osób jest to najlepsza dieta odchudzająca, gdyż jest zasady są bardzo proste i tak naprawdę każda dieta zmierza do tego samego.

Głównym celem diety 1000 kalorii jest ograniczenie ilości spożywanych kalorii i ich odpowiednie liczenie, oraz eliminowanie z naszego jadłospisu, produktów, które posiadają ich zbyt dużo.

Dzięki odpowiedniemu podejściu do diety, ograniczeniu kalorii zrzucamy zbędne kilogramy poprawiając naszą sylwetkę. To sprawia, iż polecamy ją innym.

Oczywiście ma też wady, a mianowicie, musimy pamiętać o liczeniu kalorii, mieć dostęp do tabel kaloryczności produktów, wagi. Można oczywiście coś robić na oko, jednak nie do końca możemy wtedy określić ile tych kalorii spożywamy i efekt nie do końca może być taki oczywisty.

Oczywiście wiele zależy od tego ile dziennie potrzebujemy kalorii, ale wtedy możemy skorzystać z modyfikacji diety 1000 kalorii czyli diety 1200 kalorii czy 1500 kalorii. Dostosujemy bowiem dietę do naszego zapotrzebowania kalorycznego i naszego stylu życia. Najważniejsze jest w tym jednak, aby dostarczyć organizmowi mniej kalorii i tym samym przejść przez okres odchudzania.

Jak nie zaczniemy działać, nie osiągniemy właściwych efektów.

admin kategoria: Diety - informacje dnia 05 Czerwiec 2017 » Komentarzy: 2
Na razie komentarzy: 2. »
| Zostaw odpowiedź
  1. Janka pisze dnia 15 Listopad 2017 o godz. 21:00:

    Dieta ograniczająca kalorie ma zawsze racje bytu i właśnie dieta 1000 kalorii jest tego chyba najlepszym przykładem.

  2. Ryśka pisze dnia 26 Styczeń 2018 o godz. 17:24:

    To chyba bardzo popularne rozwiązanie i uczy nas kultury jedzenia. Tak aby nasze posiłki miały odpowiednią wartość kaloryczną.

Twoja odpowiedź:


wymagane


wymagany, (będzie ukryty)Możesz używać następujące tagi:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Adres Trackback  |  Subskrybuj komentarze